Wycena pakietów ślubnych 2023

Pakiet Light

2700 PLN

- reportaż z przygotowań, ceremonii i pierwszego tańca,
- internetowa galeria chroniona hasłem do udostępniania znajomym i rodzinie
- efektem końcowym jest ok. 200 cyfrowych fotografii artystycznych w wysokiej rozdzielczości.

Pakiet Standard

3700 PLN

- pełen reportaż od przygotowań do późnych godzin nocnych (oczepin),
- sesja ślubna Pary Młodej w dzień ślubu
- efektem końcowym jest ok. 400 cyfrowych fotografii artystycznych w wysokiej rozdzielczości.

Pakiet Premium

4400 PLN

- pełen reportaż od przygotowań do późnych godzin nocnych (oczepin),
- sesja kreacyjna Pary Młodej w umówiony dzień (ok. 3h)
- efektem końcowym jest ok. 600 cyfrowych fotografii artystycznych w wysokiej rozdzielczości.

Pakiet Super Premium

5100 PLN

- pełen reportaż od przygotowań do późnych godzin nocnych (oczepin)
- sesja kreacyjna Pary Młodej w umówiony dzień (ok. 3h)
- efektem końcowym jest ok. 600 cyfrowych fotografii artystycznych w wysokiej rozdzielczości.
-piękny album ślubny PLN

FAQ

Co zawiera cena za reportaż ślubny?

Cena zawiera usługę fotograficzną jednego fotografa. Z reguły jest to 10-12 godzin wykonywania fotografii, dodatkowo sesję kreacyjną w dniu ślubu, internetową galerię, artystyczną obróbkę zdjęć oraz prezentację multimedialną dla Twoich gości.

Ile otrzymamy zdjęć ze ślubu?

Nie jestem w stanie określic konkretnej ilości zdjęć. W TEN dzień robię całą masę zdjęć. W wypadku Pakietu standard otrzymujecie minimum 350 fotografii...ale zawsze oddaję zdjęć więcej niż obiecuje :)

Jak wygląda Twój dzień pracy?

Pracę zaczynam z reguły 1,5 godziny przed nałożeniem sukni ślubnej przez Panią Młodą. Fotografuje detale takie jak: wiązanka panny młodej, suknia, buty, biżuteria, zaproszenia ślubne. Wszystkie istotne dodatki związane z dniem ślubu. Gdy makijaż panny młodej jest już prawie gotowy zaczynam relacjonować przygotowania. Oczywiście z poszanowaniem prywatności. Nie fotografuje całego procesu ubierania sukienki, jedynie zapinanie zamka, guzików, ostatnie poprawki przy sukni, nakładanie butów. itp.
Następnie zajmuję 10-20 min dla Pana Młodego. Nakładanie muszki, porawa mankietów..i inne męskie zabiegi ;)

Pierwsze spojrzenie/ First Look

Jeżeli nie będziecie się widzieć podczas przygotowań, co bardzo polecam, wtedy organizujemy Wasze pierwsze spotkanie. Z reguły jest to plener. Tutaj ustawiam Pana Młodego, który zobaczy Pannę Młodą poraz pierwszy. Magiczna chwila, która jest pełna pięknych emocji.

Ślub kościelny/cywilny

Podczas ceremonii bardzo się staram, aby to był Wasz czas. Fotografuje najważniejsze chwile z poszanowaniem Waszej przestrzeni. Staram się, abyście czuli się komfortowo, niczego nie zasłaniać rodzinie i gościom.

Sesja ślubna w dniu ślubu

Sesja ślubna kreacyjna jest ważnym elementem całego wizerunku dnia ślubu. Jeżeli wybraliście opcję ze zdjęciami w dzień ceremonii to staram się wykonać zdjęcia przed rozpoczęciem wesela, choć przyznaję, że bardzo dobrze, byłoby wykonać ją przy zachodzie słońca. Sesja kreacyjna trwa z reguły 30min. Zależy mi na tym, abyście byli w ten dzień z gośćmi..jest to wystarczający czas aby wykonać piękne zdjęcia.

Jeżeli wybraliście pakiet z sesja kreacyjną w inny dzień, wtedy szalejemy z pomysłami. Jestem dla Was do dyspozycji do 6h. Razem możemy zmienieniać plany zdjęciowe i kreować magiczne ujęcia na pełnym relaksie. (opcja pierwsza również jest bezstresowa :) )

Kiedy otrzymamy zdjęcia?

Zdjęcia wymagają selekcji, obróbki graficznej. Otrzymujecie je w ciągu miesiąca. W ciągu tygodnia prześlę Wam małą galerię zdjęć, abyście mogli cieszyć się pierwszą porcją jeszcze w trakcie świeżej atmosfery poślubnej.

Czy cena zawiera dojazd?

Cena obejmuje dojazd na terenie Mazur. Dojeżdżam na ślub we wszystkie części kraju. Doliczam wtedy tylko koszt paliwa.

Zdecydowaliśmy się na Ciebie..co dalej?

Bardzo mi miło, że zdecydowaliście się na mnie. W takiej sytuacji przygotuje dla Was umowę do podpisania. Po jej podpisaniu proszę o wpłatę zaliczki w wysokości 30% wartości wybranego pakietu.
Druga część rozliczenia pobierana jest maksymalnie do dnia śluby.

Umowę mogę wysłąć Wam e-mailem, bądź możemy spotkać się osobiście.

Jak już wszystko lub prawie wszystko jest zaplanowane, znacie godzinę ceromonii, miejsce przygotowań i inne szczegóły dotyczące ślubu i wesela będę się z Wami kontaktować, aby móc zaplanować jak najbardziej efektywnie mój dzień pracy.

Czy jest możliwe nie publikowanie naszych zdjęć?

Bardzo mi zależy na publikacji zdjęć na naszej stronie oraz fb i instagramie. To dzięki publikacji jesteście w stanie poznać moje prace i czytacie ten post. Jeżeli jednak nie wyrażacie zgody i chcecie zachować anonimowść proszę dajcie mi znać o tym podczas naszego spotkania.

Czy możemy się spotkać przed podpisaniem umowy?

Serdecznie zapraszam do siebie na kawę/ herbatę. Miło jest wcześniej poznać osobiście Parę Młodą. Chcę, żebyście też mieli okazję "poczuć" czy chcecie, abym na pewno ja był obok Was tego dnia. Jeżeli nie mieszkacie na Mazurach, możemy umówić się na kawę przy Skypie.