Sesje studyjne i plenerowe


Sesje fotograficzne wykonujemy w studio lub w plenerze. Często również w domu klienta. Wszystko zależy od efektu jaki chcemy uzyskać. Bardzo istotny dla nas jest klimat panujący podczas robienia zdjęć. Lubimy luźną atmosferę, żarty. Nie lubimy pośpiechu i niepotrzebnych stresów. Chcemy abyście poczuli się swobodnie, abyśmy mogli wydobyć od Was ten błysk w oku.

Sesje w studio

199zł

W pakiecie:
- sesja studyjna lub plenerowa
- 3 zdjęcia poddane obróbce graficznej

Sesje w plenerze

350zł

W pakiecie:
- sesja studyjna lub plenerowa
- 10 zdjęć poddanych obróbce graficznej

Reportaż

550zł

W pakiecie:
- sesja studyjna lub plenerowa
- 20 zdjęć poddanych obróbce graficznej

FAQ

Ile czasu trwa sesja?

Sesja trwa tyle ile musi... :) a tak na poważnie to średnio ok. 2 godzin. Zawsze prosimy o zarezerwowanie sobie 4 godzin. Nie lubimy się spieszyć i stresować gdy czasem coś pokrzyżuje naturalny bieg sesji. Dobrze mieć zapas czasu.

Jak przygotować się do sesji ciążowej?

Ubiór jest bardzo ważny. Nadaje charakteru zdjęciom. Jeżeli chciałabyś, aby sesja nabrała romantycznego charakteru polecamy ubrać się w jasne bądź neutralne kolory. Najważniejsze jednak jest abyś/abyście dobrze czuli się w tym co nałożycie. Proszę wziąć ze sobą kilka kompletów ubrań. Pomożemy dokonać wyboru. Fajnie sprawdzają się przy zdjęciach zwykłe jeansy i jednolity t-shirt (bez napisów) pastelowy, biały, czarny szary. Wszystkie sukienki, w które się jeszcze mieścicie mile widziane 😉 Do sesji ciążowej namawiamy, aby wziąć ze sobą komplet a najlepiej dwa bielizny (jasna i ciemna). Jeżeli sesja będzie obejmować zdjęcia w parze..proszę zadbać, aby partner miał również kilka kompletów ubrań. Bardzo dobrze sprawdzi się również t-shirt biały, szary, czarny oraz jeansy. Dobrze, abyście współgrali ze sobą kolorystycznie.
Makijaż obowiązkowy. Makijaż do zdjęć z reguły jest mocniejszy. Mam na myśli, że nie boimy się podkładu i pudru. Oczywiście nie zapominamy tuszu do rzęs może być szminka/błyszczyk. Fajnie jeżeli uda się wziąć ze sobą puder w kamieniu do doraźnych, ewentualnych poprawek 😉
Na sesję można wziąć kilka gadżetów np. buciki, pierwsza literka imienia maluszka itp.

Jak przygotować się do sesji noworodkowej?

NIEZBĘDNIK - CO ZABRAĆ ZE SOBĄ:
· SMOCZEK - nawet jeśli nie zamierzacie używać go w domu. Dziecko nie przyzwyczai się do używania smoka w trakcie kilku pociągnięć a nam może pomóc przy sesji,
· kilka pampersów (2 dodatkowe ponad planowaną ilość),
· mokre chusteczki,
· gaziki + sól fizjologiczną do przemywania oczu jeśli maluszek ma problemy z oczkami
· 2-3 pieluszki tetrowe,
· kocyk (idealnie jeśli będzie gładki a nie dziany - takie zwykle odciskają się na nagiej skórze przy karmieniu lub tuleniu i zostawiają wzorek ,
· akcesoria do karmienia,
· ubrania na zmianę dla siebie (będziemy chcili Wam zrobić kilka wspólnych zdjęć, zwykle w ich trakcie maluch pozostawia pamiątki na ubraniach rodziców,
· z uwagi na czas trwania sesji proszę zabrać ze sobą coś do przegryzienia (szczególnie gdy karmisz piersią)

Jak przygotować się do sesji rodzinnej?

Ubiór jest bardzo ważny. Nadaje charakteru zdjęciom. Bardzo fajnie sprawdzają się kolory neutralne, pastelowe, beze, szarości, biele. Dla Pań makijaż obowiązkowy. Makijaż do zdjęć z reguły jest troszkę mocniejszy. Mam na myśli, że nie boimy się podkładu i pudru. Nie chcemy swiecić na zdjęciach. Fajnie, żebyście zgrali się kolorystycznie, to dobrze wygląda. Zachęcamy aby rodzinka ubrała się tak samo np. wszyscy w jeansach i takich samych koszulach, mama z córką w identycznych sukienkach itd.. Proszę nie nakładać golfów, t-shirtów z wielkim napisem, obrazkiem czy logo. Warto pamiętać, że jak w czymś dobrze się czujemy w tym z reguły dobrze wyglądamy.

Zrobiliśmy zdjęcia, co dalej?

Po sesji my dokonujemy wstępnej selekcji. Po kilku dniach wyślemy Wam galerię online z Waszym zdjęciami. Będziecie tam mieć możliwość oznaczenia zdjęć, które chcecie aby zostały obrobione.

Kto i jak dokonuje selekcji?

My dokonujemy selekcji wstępnej i wysyłamy Wam w wersji online. Wy dokonujecie ostateczną selekcję zdjęć, które mają zostać poddane obróbce graficznej.

Ile czasu czekam na zdjęcia?

Zazwyczaj to 2-3 tygodnie od momentu dokonania ostatecznej selekcji.

W jakiej formie dostanę zdjęcia?

Zdjęcia dostaniecie w formacie JPEG w dwóch rozdzielczościach:
- wysokiej rozdzielczości przystosowanej do wysokiej jakości druku,
- w rozdzielczość 'do internetu' o długim boku 2000px.
Zdjęcia pobierzecie przy użyciu linka.

Czy dostanę zdjęcia nie poddane obróbce graficznej?

Nie. Dostaniecie jedynie zdjęcia poddane obróbce graficznej.

Czego nigdy nie wolno mi robić?

Nalegamy, aby w dzień sesji nie wstawać lewą nogą z łóżka. Należy też wygonić muchy z nosa. Sesja ma być przyjemnością - to gwarancja sukcesu :)